Kisvállalati értékesítő

Számunkra nagyon fontos a kiemelkedő ügyfélélmény, ezért nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy ne csak az ügyfeleink, hanem értékesítőink is maximálisan elégedettek legyenek. Ha szeretsz kapcsolatba lépni ügyfelekkel, inspirál a vállalkozói életforma és magabiztos vagy az értékesítés területén jelentkezz a Vodafone partnereként Kisvállalati értékesítőnek.

Rád várunk a Vodafone kisvállalati értékesítői hálózatában amennyiben:

  • Érdekel a mobil- és vezetékes kommunikáció izgalmas, dinamikus világa
  • Szívesen szólítasz meg és szerzel új ügyfeleket
  • Mindened az értékesítés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel
  • Sikerorientált személynek érzed magad, aki hosszútávon kitartó
  • Nyitott vagy és jól alkalmazkodsz a változásokhoz

Főbb feladatok:

  • potenciális üzleti ügyfelek felkutatása és megszerzése a Kisvállalati szektorban
  • személyes kapcsolat kiépítése a területeden lévő ügyfelekkel
  • ajánlatok összeállítása, ártárgyalás, szerződések kötése és utánkövetése, az értékesítési portfolió felépítése
  • értékesítési tervek teljesítése
  • telefonos és személyes ügyfélmegkeresés
  • ügyfél igény felmérése, igény felkeltése
  • ügyfélkezeléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó tárgyaló és prezentációs készség
  • Készségszintű számítógépes ismeretek, Microsoft Office alkalmazások aktív használata
  • Minimum középfokú végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Vállalkozói jogviszony (a pozíció betöltése főtevékenységként)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több éves értékesítői tapasztalat (telekommunikáció, pénzügyi szolgáltatások területén)
  • Aktív kapcsolatrendszer a kis- és középvállalkozói ügyfélkörben

Amit kínálunk:

  • Kezdés előtti szakmai tréning
  • Szakmai mentoring program
  • Alapbér és alapbéren felüli jutalék
  • Dolgozói kedvezmények mobiltelefon előfizetésre

A munkavégzés helye:

Országosan, kiemelten az alábbi területeken

- Pest megye
- Borsod-Abaúj-Zemplén / Miskolc, Kazincbarcika/
- Szabolcs-Szatmár-Bereg megye /Nyíregyháza, Újfehértó/
- Hajdú-Bihar megye /Debrecen, Hajdúszoboszló, Hajdúnánás, Berettyóújfalu/
- Heves megye / Gyöngyös, Eger, Hatvan/
- Jász-Nagykun-Szolnok /Szolnok, Jászberény, Martfű/
- Nógrád megye / Salgótarján, Bátonyterenye/
- Csongrád megye / Szentes, Makó, Hódmezővásárhely, Csongrád/
- Bács-Kiskun /Lajosmizse, Kiskunfélegyháza/
- Fejér megye /Székesfehérvár, Dunaújváros, Mór, Bicske, Gárdony, Velence/
- Veszprém megye /Veszprém, Várpalota, Balatonfüred, Balatonalmádi/
- Győr –Moson-Sopron megye / Sopron/

A jelentkezés menete:

Ha a hirdetés átolvasása és átgondolása után úgy érzed, hogy ez a lehetőség Neked szól, küldd el részletes fényképes szakmai önéletrajzodat a megyeszékhely megjelölésével a FieldCoachTeam.hu@vodafone.com email címre várjuk.